Aktuality

HONG KONG International Lighting fair 2014


Zástupcovia našej spoločnosti sa zúčastnili medzinárodnej výstavy LIGHT FAIR 2014, ktorá sa konala v dňoch od 27. – 30. októbra v HONG KONGU. Účelom našej cesty bolo navštíviť našich súčasných obchodných partnerov a zoznámiť sa s novými. Táto výstava patrí medzi najväčšie výstavy na svete zameraná na svietidlá a svetelné zdroje. Na obrovskej výstavnej ploche vystavovalo vyše 2500 vystavovateľov. Na výstave bolo odprezentovaných veľa noviniek z oblasti LED technológii, najnovšie design modely funkčného, dekoratívneho i energeticky úsporného osvetlenia.

Hlavné kategórie vystavovateľov: reklamné osvetlenie, komerčné osvetlenie, svetlá do budúcnosti, LED&Eko osvetlenie, vonkajšie osvetlenie, príslušenstvo, súčiastky a komponenty, inteligentné osvetlenie a aplikácie.

Cieľom cesty bolo nájsť čo najlepších dodávateľov svietidiel, zdrojov svetla a komponentov a prieskum trhu. S tým súviseli aj rokovania s výrobcami, s ktorými komunikujeme už dlhší čas, a preverili sme si ich aj testovaním ich vzoriek, prípadne objednávkou tovaru.

Navštívili sme viaceré už konkrétne firmy, s ktorými máme záujem spolupracovať a nakupovať komponenty, ktoré sú potrebné k výrobe svietidiel.


Späť

Katalóg

Katalógy